Ses/Video Dağıtım Ağı

Ses/Video Dağıtım Ağı

İçerikler artık Her Platformda...

Dağıtım servislerimizin tamamında kullanıcının cihazına uygun içerik gösterimi sağlıyor; içeriklerinizin en optimum seviyede görsel kalitede sunulmasına imkan tanıyoruz. Flash ve HTML5 Doğal/Özel oynatıcılar üzerinden en uygun platform ve protokol seçimlerinin tamamını ile son kullanıcıya kesintisiz ve en iyi deneyimi sunuyoruz. Tüm bu içerikler size Mediatriple tarafından yönetilen ve dünya üzerinde 4 Avrupa ülkesinde bulunan Pop Noktaları üzerinden kesintisiz olarak ulaştırılıyor.


Görsel Şablonlar

İçeriğin görsel arayüzleri üzerinde hazır şablonlarımız sayesinde tüm kontrol ve hakimiyeti sağlayabileceğiniz player ve arayüz seçimlerini sağlıyoruz. Böyleceö içeriklerinizin Flash ve/veya HTML5 olarak marka kültürünüzü yansıtacak bir şekilde sunulması sağlanabiliyor.

Paylaşım

Tüm içerikleriniz Facebook, Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya alanlarında paylaşıma açık bir seviyede kullanılabilir. İçerikleriniz üzerine Metadata (üstveri) kullanımı sayesinde konularına uygun alanda yüzlerce farklı platform üzerinde paylaşım yapabileceğiniz içeriğinizde markanızın ön planda kalmasını sağlıyoruz.Türkiye
Avrupa
Amerika
Asya