İmaj/Web Sitesi Hızlandırma Platformu

İmaj/Web Sitesi Hızlandırma Platformu

Web sitenizin açılışını hızlandırın

Hızlandırma Platformu, web sitenizin tüm dinamik ve statik içerikleri ile birlikte hızlandırarak açılış hızını kısaltır. Sitenizin tüm yükünü üzerine alan sistemimiz sayesinde içeriklerinizin tamamı bulut içerik dağıtım altyapısı üzerinden sağlanır. Bu hızlandırma işlemi, Mediatriple tarafından yönetilen, kullanıcıların lokasyonlarına göre en hızlı servis alabileceği, Avrupa PoP (Points of Presence)’larından oluşan platformun servisi olarak sunulur.


Kolay entegrasyon

Tüm bu hizmetin entegrasyonu birkaç dakika içerisinde hizmete başlar. Siz sadece bize web sitenizin adresini verin, sonrasında ise platform üzerinden sizin için sağlanan servis linkleri ile değiştirin. Tüm servislerimiz, bilinen içerik yönetim sistemlerinden olan; Drupal, Wordpress, Joomla ve Magento ile entegre çalışarak tüm içeriklerinizle birlikte web sitenizi hızlandırır.


Global Hız ve Kesintisizlik güvenilirliği

Mediatriple İçerik Dağıtım Ağı servise ilişkin güvenilirlik ve kesintisizlik desteği sağlar. Kullanıcılarınızın ve/veya mevcut sunucularınızın dünyanın neresinde olduğunu önemsemeksizin Hızlandırma Platformu gelen trafiği tekrar oluşturduğu URL’ler üzerinden Cache servisleri ile destekleyerek çalıştırır.